NBDS Team z Marcinem, Paulą i Wiolettą w składzie wytańczyli awans do finału Mam Talent

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak jak zapowiadaliśmy, dzisiaj (19 listopada) miała miejsce ostatnia półfinałowa odsłona tegorocznej edycji telewizyjnego show "Mam Talent" emitowanego przez TVN. Zaprezentowali się w niej m.in. tancerze z lubelskiej New Boogie Down School - NBDS Team, a wśród nich troje kraśniczan. Już w eliminacjach pokazali na co ich stać i tym razem również nie zawiedli.

W 5. odcinku 9 sezonu "Mam Talent" na żywo wystąpili: DYNASTY WORKOUT, góralski zespół wokalno - instrumentalny „KAPELA CIUPAGA’’ z Łącka, kuglarz SEBASTIAN FRODYMA, HALLY & SAVANAH COUNTRY, cyrkowiec-monocyklista MUSHEGH KHACHATRYAN z Armenii, tancerze NBDS TEAM oraz wokalista MACIEJ PARTYKA.

My trzymaliśmy oczywiście kciuki i zachęcaliśmy do głosowania na NBDS Team. Wśród podopiecznych Pawła "Pitzo" Mazura znajduje się bowiem troje kraśniczan - Marcin Machaj, Paula Drabent i Wioletta Wójtowicz. Teraz swoją muzyczną pasję kontynuują w Lublinie, ale wywodzą się z kraśnickich zespołów InFlow i MASAHUKU.


Zobacz też:
Trzy razy TAK dla NBDS Team w Mam Talent
Troje tancerzy z Kraśnika w show TVN-u "Mam talent"


Wspólnie z Magdą Lewkowicz, Pawłem Odziobą, Czarkiem Opalińskim, Mileną Tes i Olafem Siestrzykowskim dali dzisiaj wspaniałe show.

- To było kompletnie, absolutnie genialne - oceniła Agnieszka Chylińska.

- Nie wyobrażam sobie żeby nie było was w finale - komentował występ Agustin Egurrola.

Głosami widzów i jurorów do wielkiego finału przeszli: NBDS Team i Kapela Ciupaga. Gratulujemy i trzymamy kciuki w finale! 

Finałowy odcinek Mam Talent już za tydzień.

 

Wszystkie występy dzisiejszego półfinału można zobaczyć tutaj.

 

foto Paweł "Pitzo" Mazur