Trzy razy TAK dla NBDS Team w Mam Talent

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zgodnie z naszą zapowiedzią, we wczorajszym, 5. castingowym odcinku Mam Talent zaprezentował się NBDS Team z kraśniczanami w składzie. Występ bardzo spodobał się jurorom i nasi tancerze, podopieczni Pawła "Pitzo" Mazura, usłyszeli 3 razy TAK.

Reprezentanci lubelskiej szkoły tańca New Boogie Down School zaprezentowali się w tańcu hip-hop, ale inspirowanym jazzem.

- Do takiej muzyki tak tańczą prawdziwi zawodowcy. Tu był feelling, tu była czuta, mega choreografia, mega występ - ocenił występ NBDS Team Agustin Egurrola.


Zobacz też:

Troje tancerzy z Kraśnika w show TVN-u "Mam talent"


- Żeby tańczyć do jazzu trzeba ten jazz naprawdę czuć. Bije od was taka cudowna energia. Mogłabym powiedzieć, że jestem pod wrażeniem waszego występu, ja jestem pod urokiem waszego występu. Cudownie - powiedziała Małgorzata Foremniak.

W podobnym tonie wyraziła się też szefowa jury.

- Przez moment tak patrzyłam sobie na was, pomyślałam sobie jazz, kawa, Agustin, Małgosia, ludzie fajnie tańczą, czego chcieć więcej - powiedziała Agnieszka Chylińska.

Po takich ocenach głosowanie było już tylko formalnością. NBDS Team usłyszał trzy razy TAK.

- Niech się dalej dzieje wasza piękna historia w Mam talent - pożegnała artystów Agnieszka Chylińska.

Przypomnijmy, że NBDS tworzą kraśniczanie Marcin Machaj, Paula Drabent i Wioletta Wójtowicz oraz Magda Lewkowicz, Paweł Odzioba, Czarek Opaliński, Milena Tes i Olaf Siestrzykowski. Instruktorem, choreografem i menadżerem grupy jest Paweł Mazur.

Ostatecznie, oficjalnie czy grupa z kraśniczanami w składzie przejdzie do odcinków na żywo dowiemy się po ostatnim castingowym odcinku programu już za tydzień, ale raczej możemy się spodziewać, że jeszcze na szklanym ekranie ich zobaczymy.

 

Jeśli przegapiliście castingowy występ NBDS Team to odnajdziecie go tutaj.

 

Więcej o Mam Talent dowiecie się tutaj

foto: screen z programu Mam Talent