Ogłoszenie

"Białe święta". Piosenka Kingi Wołoszyn i Pawła Cieliczki na świąteczny czas

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Za oknem niestety mało świąteczny klimat, ale można go poczuć słuchając i oglądając teledysk do piosenki jaką wykonuje Kinga Wołoszyn, skomponowaną przez jej trenera Pawła Cieliczkę.

Piosenka "Białe święta" stylistyką nawiązuje do muzycznego przełomu lat 60-70 tych. Premiera miała miejsce w Radiu Zet 21.12.2022r. w programie "Dzieje się".

Wykonuje ją dobrze znana lokalnej społeczności Kinga Wołoszyn (znana z udziału w programach takich jak The Voice Kids czy Szansa na Sukces). Jest też laureatką wielu konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich (ostatnio otrzymała nagrodę GRAND PRIX na Festiwalu Jana Wojdaka w Krakowie).

Piosenka "Białe święta" została skomponowana przez Pawła Cieliczko - muzyka i kompozytora, a także trenera wokalnego. Instrumentaliści jacy wzięli udział w nagraniu piosenki "Białe święta" to Grzegorz Michałowski (perkusja), Piotr Leszega (gitara elektryczna i bas), Maciej Wieżyński (gitara klasyczna), Paweł Cieliczko (instrumenty klawiszowe). Nagraniem partii wokalnych oraz miksem i masteringiem zajął się Przemysław Puk znany ze współpracy z czołowymi muzykami w Polsce.

Za oświetlenie odpowiadał Krzysztof Anulewicz, a w teledysku wystąpili aktorzy Teatru NOTOCO z CKIP w Kraśniku: Szymon Pastuszak, Michał Subik, Marietta Wolak. Plany filmowe zarejestrowano dzięki uprzejmości: Foto-Strefa Zalesie 65. 

A jak wyszło możecie zobaczyć i posłuchać na youtube.

 

Najnowsze ogłoszenia