Największe imprezy sportowe w mieście. Można się już na nie zapisywać

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ruszyły zapisy na największe imprezy sportowe w mieście. Po dwóch latach wraca "Bieg po Uśmiech", który odbędzie się już za niecały miesiąc. W połowie wakacji czeka nas triathlon, a w październiku półmaraton.

Po dwóch pandemicznych latach wraca do kalendarza "Bieg po uśmiech". Tym razem biegł główny dla zawodników w wieku 16-99 lat odbędzie się na dystansie 5 km. Można się na niego zapisać tylko przez nasz formularz online na stronie dostartu.pl. Dla dzieci i młodzieży zapisy odbędą się w dniu imprezy czyli 04.06.2022 r.

Ruszyły też zapisy na dwie kraśnickie sztandarowe imprezy czyli triathlon i półmaraton. Triathloniści wystartują w Kraśniku tradycyjnie w sierpniu, a dokładnie w niedzielę 7.08. Tradycyjnie zawody odbędą się na dystansie sprinterskim i olimpijskim. W ramach kraśnickiej imprezy odbędą się także Mistrzostwa Polski strażaków. Zapisy na starty sztafet znajdują się tutaj a na starty indywidualne tutaj.

Na tej samej stronie można zapisać się na kraśnicki Półmaraton im 24 Pułku Ułanów, który po raz siódmy wystartuje w tym roku w naszym mieście. Tym razem biegacze pojawią w Kraśniku jesienią a dokładnie 9 października, na atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki trasie. Zapisać się można na tej stronie.