Ogłoszenie

Sukcesy skrzatów i żaków SKTS "Dwójka" Kraśnik

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

19 marca w Niedźwiadzie odbyły się Mistrzostwa Województwa Skrzatów, w których rywalizowali najmłodsi adepci tenisa stołowego.

W rywalizacji drużyn, SKTS "Dwójka" Kraśnik wywalczył 1. miejsce (Dominika Giełbuda, Dominika Kwaśnik). Dominika w turnieju singlowym stanęła na trzecim stopniu podium, a w turnieju gier podwójnych, grając u boku z koleżanką z drużyny "dorzuciła" jeszcze brązowy medal.

Tydzień później w Woli Skromowskiej przeprowadzone zostały Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków. Z tego turnieju reprezentanci kraśnickiej "Dwójki" przywieźli aż 5 medali. Sukcesem SKTS zakończyły się zmagania drużyn żaczek. Dziewczęta w składzie  Magdalena Giełbuda i Marlena Janiec odebrały z rąk prezesa LOZTS puchar za zdobycie klubowego mistrzostwa województwa. Ogromną niespodziankę sprawiła Magda w zawodach indywidualnych, która pokonując wyżej notowane zawodniczki wywalczyła złoty medal oraz awans na czerwcowe Mistrzostwa Polski, które w tym roku odbywać się będą w Olkuszu. Triumfatorki z turnieju drużynowego, potwierdziły swoją klasę także rywalizacji par i stanęły na najwyższym stopniu podium. W rywalizacji chłopców brązowe medale zawisły na szyjach Bartosza Ciuryło i Wiktora Jocka. Do worka z medalami z tej imprezy, Magda i Bartosz dołożyli jeszcze srebrne medale w konkurencji par mieszanych.

Najnowsze ogłoszenia