Ogłoszenie

„Barwy wolontariatu 2016”. Nagrodzą wolontariuszy za ich pracę

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Stając się wolontariuszem nikt nie oczekuje, że otrzyma za swoją pracę nagrodę czy wyróżnienie. Centrum Wolontariatu raz do roku organizuje imprezę, która ma pokazywać osoby zaangażowane w wolontariat i symbolicznie podziękować wszystkim tym, którzy bezinteresownie pomagają innym.

Rozstrzygnięcie konkursu „Barwy wolontariatu 2016” odbędzie się w tym roku 1 grudnia podczas Gali Wolontariatu w Centrum Kultury i Promocji. Galę uświetni występ zespołu „Lorein”.

- Jest to kolejna edycja konkursu, w której chcielibyśmy podziękować wolontariuszom z powiatu kraśnickiego za wkład i trud jaki włożyli w pracę na rzecz rozwoju wolontariatu w regionie w różnych płaszczyznach życia społecznego – powiedziała Karolina Dolecka, Prezes Zarządu Centrum Wolontariatu w Kraśniku.

Konkurs organizowany jest w pięciu kategoriach: Wolontariusz Roku 2016,  Szkolny Klub Wolontariatu, Koordynator, Przyjaźni wolontariuszom, Wolontariusz senior,  Wolontariusz laureat wybrany przez internautów.

Kandydatów w konkursie można zgłaszać do 18 listopada. Regulamin i kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie http://wolontariatkrasnik.pl/.

Jak świętowano w ubiegłym roku można poczytać i zobaczyć na naszej stronie.

Tegoroczne wydarzenie dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016 oraz środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii miasta Kraśnik.

 

Najnowsze ogłoszenia