Zbliża się WOŚP. Wolontariusze mile widziani.

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

WOSP_naglowekJuż 8 stycznia po raz dwudziesty wystartuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat aktywnie uczestniczą w niej mieszkańcy Powiatu Kraśnickiego. Główne kraśnickie imprezy związane z akcją Jurka Owsiaka i orkiestrowy sztab mieści się w Centrum Kultury i Promocji. Tak będzie i tym razem. Organizatorzy tegorocznej edycji WOSP czekają na chętnych wolontariuszy.

Tym razem dochód z orkiestrowego grania przeznaczony będzie na zakup najnowocześniejszego sprzętu dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Jak już wspomnieliśmy finał akcji zaplanowany jest tradycyjnie na drugą niedzielę stycznia, a ta w przyszłym roku przypada 8 stycznia.

Powodzenie akcji nie byłoby możliwe bez licznego grona wolontariuszy, którzy pracują przy orkiestrowych imprezach, ale przede wszystkim zbierają pieniądze do puszek. Kraśnicki sztab WOŚP na zgłoszenia wolontariuszy chętnych do wzięcia udziału w XX finale czeka do 22 grudnia 2011 roku do godz. 16.00.

Więcej informacji na stronach:

www.krasnik.art.pl

www.wosp.org.pl

oraz w CKiP (Kraśnik, Al. Niepodległości 44) i pod numerem telefonu 81-825-63-36.