Kompleks sportowy przy Zespole Szkół nr 3 powstał jeszcze w ubiegłym roku. Ale z powodu pandemii nie można było go oficjalnie otworzyć. Uczyniono to w piątek 11 czerwca.

W niedzielę 13 czerwca na stadionie Stoku w Zakrzówku odbędzie się charytatywny turniej piłkarski "Gramy dla Amelki". Podczas niego zbierane będą pieniądze na leczenie chorej Amelii Drozd.

O założeniach i projektach w ramach  programu "Polski Ład" jaki ogłosił niedawno rząd mówiono we wtorek 1 czerwca w Kraśniku oraz w Urzędowie. W spotkaniu na rynkach obu miejscowości wzięli udział parlamentarzyści, samorządowcy, działacze i sympatycy PiS.

Mieszkanka gminy Urzędów, pani Antonina Czerwińska, 3 czerwca 2021 roku obchodziła setną rocznicę urodzin. Z tej wyjątkowej, uroczystej okazji dostojna Jubilatka otrzymała od premiera rządu RP Mateusza Morawieckiego list gratulacyjny, a z osobistymi życzeniami i prezentem przybył burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski.

Tyle kilometrów drogi wojewódzkiej nr 824 relacji Annopol – Żyrzyn będzie wyremontowane w bieżącym roku na terenie gminny Annopol. Z tą dobrą wiadomością do mieszkańców Bliskowic, przez które przebiega ta droga, przyjechali Anna Baluch, radna Sejmiku Województwa Lubelskiego oraz dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich Paweł Szumera.

Więcej artykułów…