Ogłoszenie

Zaczęło się od kontroli drogowej, skończyło na areszcie

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Trzymiesięczny tymczasowy areszt zastosował kraśnicki sąd wobec 32-latka, który wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej. W trakcie czynności policjanci zauważyli na tylnym siedzeniu woreczki z marihuaną. Poszli tym tropem i w toku dalszych czynności kryminalni ujawnili u jednego z pasażerów łącznie ponad dwa kilogramy suszu wartego kilkaset tysięcy zł. 32-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu na terenie Kraśnika policyjny patrol zatrzymał do kontroli samochód osobowy. Wraz z kierującą autem 20-latką podróżowało jeszcze dwóch pasażerów. Na tylnym siedzeniu mundurowi zauważyli woreczki z zielonym suszem. Jak się później okazało była to marihuana.

- W toku wykonywanych czynności kryminalni ustalili, że woreczki mogą należeć do 32-letniego pasażera - mieszkańca gminy Annopol. Policjanci ujawnili u niego podczas dalszych przeszukań łącznie ponad 2 kilogramy tego narkotyku. Dzięki działaniom funkcjonariuszy narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 100 tysięcy złotych nie trafiły do sprzedaży. - mówi młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

32-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt.

Najnowsze ogłoszenia