Ogłoszenie

Znęcał się nad matką. W końcu trafił do aresztu

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na trzy miesiące do aresztu trafił 25-latek, który znęcał się nad swoją matką psychicznie i fizycznie. Kiedy zaczął grozić jej pozbawieniem życia, dusił i pchnął o ścianę powodując obrażenia, wtedy pokrzywdzona wezwała policję. Uciekł przed przyjazdem funkcjonariuszy, ci wystosowali dla niego zakaz zbliżania się i nakaz opuszczenia mieszkania umieszczając informacje na drzwiach zgodnie z przepisami. Zlekceważył zakaz i został zatrzymany.

61-letnia mieszkanka gminy Wilkołaz zwróciła się do policji o pomoc w sprawie 25-letniego syna, który od kilku lat znęcał się nad nią.

- Awantury i wyzwiska przestały mu wystarczać, wtedy szarpał i popychał kobietę, groził jej pozbawieniem życia. W trakcie jednej z awantur pchnął 61-latkę na ścianę, tak że doznała obrażeń ciała. Kiedy usłyszał, że policjanci jadą na miejsce, uciekł z domu. - relacjonuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

W związku z tym, mundurowi sporządzili nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do niego i otoczenia wobec 25-latka. Umieścili go na drzwiach według obowiązujących przepisów. Na mężczyźnie nie zrobiło to większego wrażenia. Przyszedł ponownie do domu wszczynając awanturę. Wtedy został zatrzymany przez mundurowych. Kiedy doprowadzali 25-latka do prokuratury, w budynku zaczął krzyczeć, szarpać się z policjantami i odgrażał się, że ucieknie.

Sąd w Kraśniku zadecydował, że mężczyzna trafi do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy, aby odizolować go od ofiar przemocy. Za znęcanie psychiczne i fizyczne grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia