Ogłoszenie

"Rajd" po polach zakończony w szpitalu

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na drzewie zakończył jazdę kierowca osobowej hondy i jego troje pasażerów. To wynik niedostosowania prędkości do drogi i spożytego alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 1 października wczoraj około godziny 20.30 na terenie jednej z miejscowości w gminie Urzędów. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 20-letni kierowca, mieszkaniec tej gminy, jechał po polu osobową Hondą. Zjeżdżając na drogę szutrową, nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w pobliskie drzewo. Kierowca oraz troje pasażerów: 16-latka, 26-latka i 30-latek - trafili do szpitala.

- Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Alkomat wskazał u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Na miejscu zdarzenia, czynności ratownicze prowadziły także załogi pogotowia ratunkowego i straży pożarnej. - informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej komendy.

Policjanci przeprowadzili oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Pojazd, którym poruszali się uczestnicy zdarzenia, nie był zarejestrowany, nie posiadał też tablic rejestracyjnych ani ubezpieczenia.

Najnowsze ogłoszenia