Dzień dobry, jestem poszukiwany

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak 26-letni mieszkaniec gminy Kraśnik zapowiedział się w poniedziałek 3 stycznia rano przy okienku interesanta kraśnickiej komendy. Miał ze sobą torbę podróżną, w którą spakował najpotrzebniejsze rzeczy.

Nowy rok to dla wielu czas podejmowania nowych wyzwań i postanowień. Tak też postąpił 26-letni mieszkaniec Kraśnika, za którym wystawiony był list gończy przez Sąd Okręgowy w Lublinie. Mężczyzna miał do odsiadki 1,5 roku kary pozbawienia wolności za kłopoty z narkotykami.

Od kilku miesięcy kraśniccy kryminalni sprawdzali miejsca przebywania poszukiwanego. Z początkiem roku z całym ekwipunkiem mężczyzna sam postanowił stawić się na komendzie w Kraśniku i oznajmił, że poszukuje go policja. Kryminalni potwierdzili tą wersję.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego. Nie pojechał tam jednak sam, gdyż ci sami policjanci chwilę wcześniej zatrzymali innego poszukiwanego listem gończym -  34 letniego mieszkańca Kraśnika do odbycia kary pół roku pozbawienia wolności.

- Jeżeli posiadają państwo wiedzę o osobach poszukiwanych, prosimy o kontakt na numer alarmowy 112 lub Wydział Kryminalny w Kraśniku na numer 47 812 42 30 bądź poprzez stronę https://poszukiwani.policja.pl/ . - zachęca młodszy aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej komendy.