Skręcał w lewo, uderzył w motocykl

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wizytą w szpitalu i obrażeniami ciała zakończyła się poniedziałkowa (24.05) jazda 33-letniego motocyklisty. Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, 76-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka kierowcy jednośladu zajeżdżając mu drogę, co doprowadziło do zderzenia. Na szczęście życiu motocyklisty nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do wypadku pomiędzy osobowym peugeotem i motocyklem honda doszło późnym popołudniem na ul. Wyszyńskiego na wysokości kościoła św. Józefa jakiego doszło.

- Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 76-letni kierowca osobówki podróżując z dwoma pasażerami ulicą Wyszyńskiego w stronę ulicy Granicznej, skręcił w lewo w kierunku ulicy Popiełuszki nie ustępując jednak pierwszeństwa 33-letniemu motocykliście jadącemu z naprzeciwka i doprowadzając w ten sposób do zderzenia. - informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej komendy.

Załoga karetki pogotowia przetransportowała motocyklistę z obrażeniami ciała do szpitala. Na szczęście obrażenia nie zagrażają jego życiu. Obaj kierowcy byli trzeźwi.