Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Jeden z kierowców nie przeżył

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W Kolonii Rudnik, na drodze wojewódzkiej nr 824 doszło we wtorek do tragicznego wypadku. Jedna osoba nie żyje, druga trafiła do szpitala.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło we wtorek 23 marca po godzinie 7.00 w Rudniku Kolonii na drodze wojewódzkiej numer 842 między Pułankowicami a Zakrzówkiem. Jak wstępnie ustalili policjanci 71-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym samochodem marki KIA. Mimo podjętych czynności ratowniczych, życia 71-latka nie udało się uratować. 41-letni kierowca z samochodu KIA został przetransportowany z obrażeniami nie zagrażającymi jego życiu do szpitala.

Decyzją prokuratora ciało 71-letniego mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Droga wojewódzka numer 842 była przez kilka godzin całkowicie zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy w miejscowościach Pułankowice i Zakrzówek. Na miejscu prokurator przeprowadził oględziny w których uczestniczyli również policyjni śledczy i technik kryminalistyki, a także biegły z zakresu wypadków drogowych. Ma to na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności wypadku.

foto PSP Kraśnik