Zagraj rodzinnie w pingponga

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W najbliższa sobotę 12 czerwca w Kraśniku odbędzie się V Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu. Do środy 9 czerwca można się do niego zgłaszać.

Zawody odbędą się w sobotę 12 czerwca w hali SP nr 2 w Kraśniku przy ulicy Urzędowskiej 10 zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Uroczyste otwarcie zaplanowano tego dnia na godzinę 9.30. W zawodach mogą wziąć udział rodziny składające się z rodzica lub babci/dziadka i dziecka. Rozgrywki prowadzone będą w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej - do lat 13 oraz młodzieżowej - od 14 do 17 lat. Równolegle z rywalizacją rodzin przeprowadzony będzie indywidualny turniej dla wszystkich chętnych. Zgłoszenia przyjmowane są do środy 9 czerwca za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego oraz Burmistrza Miasta Kraśnik Pana Wojciecha Wilka.

Zadanie realizowane jest dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Sportu, a jego podstawowym celem jest popularyzacja aktywności fizycznej wśród rodzin, promocja Miasta Kraśnik, powiatu kraśnickiego i województwa lubelskiego.