21 zespołów zagra w III Charytatywnym Turnieju w Siatkonogę

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pełnych składów jeszcze nie znamy, ale już można powiedzieć, że rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. 21 zespołów podzielonych na 3 grupy zagra w sobotę 19 grudnia w III Charytatywnym Turnieju w Siatkonogę. Na boiskach w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy Szkole Podstawowej nr 5 zobaczymy wiele znanych twarzy z III i IV ligowych boisk, ale nie zabraknie też zawodników z o wiele poważniejszymi dokonaniami wpisanymi w piłkarskie CV.

Jednym z nich będzie z pewnością MVP ubiegłorocznego turnieju i członek zwycięskiej drużyny Tomasz Brzyski. To obecnie zawodnik Chełmianki Chełm, ale w przeszłości zdobywał mistrzostwa i puchary Polski z Legią Warszawa i grał w reprezentacji Polski. W jego drużynie zagra też prawdopodobnie kolejny piłkarz związany obecnie z Chełmianką, który wcześniej przez wiele lat grał chociażby w zespołach Górnika Zabrze i Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin. Swój team stworzył obecny kapitan Motoru Lublin Rafał Król. Zagrają oczywiście też inni byli i obecni zawodnicy Stali Kraśnik jak Filip Drozd, Damian Pietroń czy Adrian Popiołek, a także oldboje z Wojciechem Stopą na czele.

- Można powiedzieć, że poziom na pewno będzie dużo wyższy niż w zeszłym roku. Dodatkowo sypnęło transferami, w związku z tym zapowiadają się siarczyste wymiany - zapowiada organizator zawodów Daniel Szewc, którego też zobaczymy na boisku.

W grupie A zagrają: PASJONACI PIŁKI (Tomasz Brzyski), GUITTARD (Łukasz Gołębiowski), HETMAN ZAMOŚĆ (Piotr Dajos), MAJA TEAM (Marcin Majewski), MAJORKA (Michał Adamczyk), TĘCZA KRAŚNIK (Maciej Suszek), BINGO (Dawid Szczuka).

W grupie B rywalizować będą: SAMI SWOI (Damian Pietroń), LAMBADA (Marcin Michota), DEVELOPER KORBUD (Kornel Korpikiewicz), BOBRY KARCZMISKA (Adrian Popiołek), NIENASYCENI PIŁKĄ (Krystian Michalak), STAL JUNIOR (Gabriel Gołofit), PERŁA BORZECHÓW (Sebastian Paszkowski).

W grupie C zmierzą się: NO NAME (Łukasz Mazurek), KSS BEBEK JEDYNKA (Kacper Wójtowicz), OLDBOJE (Wojciech Stopa), MŁODA STAL (Krystian Pietrzyk), LKS STRÓŻA (Marcin Wojtaszek), KAC VEGAS (Rafał Król), CHŁOPAKI DO WZIĘCIA (Arkadiusz Maj).

Zawodnicy biorący udział w zawodach regulamin turnieju mogą pobrać tutaj, natomiast kartę zgłoszenia tutaj.

Organizatorami zawodów są Szkoła Podstawowa nr 5 i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kraśniku, a bezpośrednio odpowiadają za nie Daniel Szewc i Jarosław Gąszczyk. Sportowej rywalizacji towarzyszy cel charytatywny. Więcej na ten temat w artykule: III Charytatywny Turniej w Siatkonogę. Licytacje już trwają