Po raz 3. charytatywnie zagrają w siatkonogę

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tym razem będzie nieco inaczej, na trybunach nie będzie mogła zasiąść publiczność, ale już po raz trzeci w Kraśniku odbędzie się Charytatywny Turniej w Siatkonogę. Tradycyjnie rywalizacji sportowej towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy na szczytny cel.

Organizatorem III Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę jest Szkoła Podstawowa nr 5, a bezpośrednio pieczę nad imprezą sprawują Daniel Szewc i Jarosław Gąszczyk. Zawody odbędą się w sobotę 19 grudnia 2020 r. w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy SP 5. Twarzami turnieju są znani kraśniccy, i nie tylko, piłkarze: Damian Szymański (AEK Ateny), Marcel Kotwica (Stal Rzeszów) Rafał Król (Motor Lublin), Filip Drozd (Opolanin Opole Lub.) oraz ubiegłoroczny zwycięzca imprezy Tomasz Brzyski (Chełmianka Chełm).


Zobacz też:
Team Tomasza Brzyskiego najlepszy, a on MVP II Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę
Drużyna „Sto Lat” najlepsza podczas Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę. Foto


Jak wspomnieliśmy na wstępie, zmaganiom na parkiecie towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Tym razem datki będą zbierane na rzecz podopiecznych kraśnickiego Domu Dziecka oraz 14-letniej Nikoli zmagającej się z porażeniem mózgowym.

Już trwają zapisy drużyn zainteresowanych udziałem w zawodach (prowadzi je Daniel Szewc). Zachęcamy też do zgłaszania się bezpośrednio do Daniela Szewca i Jarosława Gąszczyka, lub Szkoły Podstawowej nr 5, wszystkich tych (firm, stowarzyszeń, osób prywatnych), którzy chcieliby w finansowy lub rzeczowy sposób wspomóc organizację zawodów i charytatywne cele.