Konrad Nagajek na podium Mistrzostw Polski w Cross Country w klasie Quad Open

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W wieku 13 lat pojechał z tatą na pierwsze zawody motocrossowe i zdecydował, że ściganie się quadem to właśnie to czym chciałby się zajmować. Zaczął trenować, jeździć na zawody. Przez 6 lat, które minęły od tego czasu, Konrad Nagajek, bo o nim mowa, zrobił ogromne postępy i ma na swoim koncie poważne sukcesy.

W minionych latach wielokrotnie stawał już na podium zawodów rangi Mistrzostw Polski. Rok 2019 również był dla niego bardzo udany. Zdobył tytuł II Wicemistrza Polski w Cross Country w klasie Quad Open (najmocniejsza klasa w Polsce), a także Mistrzostwo Okręgu Łódzkiego w klasie Quad Open. Razem z klubem KM CROSS LUBLIN wywalczył natomiast tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski.

 

 

 

Okazją do świętowania i odebrania wyróżnień była dla kraśniczanina Gala Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego, która odbyła się 1 grudnia 2019 r. w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów, życzymy kolejnych i zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego Konrada Nagajka i jego sportową pasję.

 

 

foto za https://www.facebook.com/konrad.nagajek