Agata Suszko z brązowym medalem Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży w Fitness

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wczoraj było o sukcesie naszego dorosłego specjalisty od fitnessu sylwetkowego Mateusza Zacharskiego, ale nie był to jedyny nagrodzony reprezentant z naszego terenu podczas kieleckiego Fit Weekendu. Równolegle do zmagań dorosłych zawodników w dniach 13-14 kwietnia odbyły się także Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży w Fitness, a podczas nich sukces odniosła annopolanka Agata Suszko.

Agata wywalczyła 3. miejsce w kategorii 12-latek. Jej występ możecie zobaczyć w materiale wideo poniżej.

 

 

W kategorii tej zwyciężyła Natalia Agnieszka Bugajska, a srebro wywalczyła Gabriela Katarzyna Klepacz.


Zobacz też:
Urzędowiak na podium Mistrzostw Polski w Fitness


Agata Suszko to uczennica Szkoły Podstawowej w Annopolu. Trenuje w UKS Black&White Ostrowiec Świętokrzyski od prawie 3 lat.

 

 

 

- Kiedyś podobał mi się balet, niestety najbliższa szkoła baletowa była w Lublinie. Przypadkowo mama znalazła klub sportowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zaczęłam zajęcia we wrześniu 2016, bardzo szybko awansowałam do wyższych grup, a we wrześniu 2018 przeszłam do grupy mistrzowskiej. I to była moc - treningi z mistrzyniami. W mojej grupie mam naprawdę fantastyczne koleżanki, które mimo rywalizacji na zawodach dawały mi mnóstwo energii – mówi Agata Suszko.

Trenerką annopolanki jest Joanna Kępa.

 

 

 

- To dzięki niej pniemy się po sukcesy. Bardzo jej za to dziękuję, ale największe podziękowania chce skierować do mojej mamy Małgorzaty, która cierpliwie dowozi mnie na treningi do Ostrowca 3-4 razy w tygodniu. Dziękuję Ci Mamo. Dziękuję wszystkim którzy mnie dopingowali i trzymali kciuki. To dla mnie ogromny sukces. Obiecuje, że was nie zawiodę – dodaje młoda zawodniczka.

 

 

Foto i wideo Małgorzata Suszko