Ogłoszenie

Rajd Nadwiślański 2016. Załogi testowały auta w Dzierzkowicach Podwody i na drodze Moniaki – Natalin. Foto, Wideo

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak zapowiadamy już od kilku tygodni, w najbliższy weekend odbędzie się Rajd Nadwiślański. Dwa odcinki jego trasy (uczestnicy będą je pokonywać po dwa razy) zlokalizowane zostały na terenie gminy Urzędów. Załogi biorące udział w rajdzie wczoraj sprawdzały swoje auta na odcinkach testowych w miejscowości Dzierzkowice Podwody i na drodze Moniaki – Natalin.

My mieliśmy okazję podpatrzeć przejazdy dwóch załóg: Filipa NIVETTE & Kamila HELLERA ścigających się Skodą Fabią R5 oraz Jakuba BRZEZIŃSKIEGO & Jakuba GERBERA (GO+ Cars ColinTeam) jeżdżących Fordem Fiestą R5. To odpowiednio 4. i 5. załoga w obecnej edycji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. To jak sobie radzili na krętej wąskie drodze biegnącej wąwozami w miejscowości Dzierzkowice Podwody możecie zobaczyć na naszych zdjęciach, znajdziecie je tutaj, oraz na krótkim filmiku, który zamieszczamy poniżej.

 

 

Zachęcamy oczywiście do kibicowania rajdowcom, tym bardziej, że jednym z nich będzie urzędowiak Mariusz Stec. Oczywiście szczególnie w sobotę, kiedy załogi ścigać będą się na naszym terenie. Podpowiedzi najlepszych punktów widokowych dla kibiców i informacje o planowanym czasie przejazdu odnajdziecie w naszej zapowiedzi imprezy.

  

A poniżej informacje o utrudnieniach w ruchu (zamkniętych drogach) w związku z rajdem. 

 

 

 

 

Najnowsze ogłoszenia