Ogłoszenie

Rusza powiatowy Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2015 roku. Najpierw zgłoszenia zawodników

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Starostwo Powiatowe w Kraśniku organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2015 roku. Do 29 marca kluby sportowe z naszego terenu mają czas na zgłoszenie swoich kandydatów. O tym kto zwycięży zdecydują internauci poprzez udział w internetowym głosowaniu. Odbędzie się ono w dniach 1-14 kwietnia 2016 r. na stronie www.powiatkrasnicki.pl oraz na "facebookowym fanpejdżu" Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

O tytuł Najpopularniejszego Sportowca 2015 roku mogą ubiegać się czynni sportowcy z klubów sportowych z terenu Powiatu Kraśnickiego, którzy w minionym roku wyróżnili się osiągnięciami sportowymi na tle innych zawodników z klubu. Zgłoszeń dokonują kluby sportowe z terenu Powiatu Kraśnickiego poprzez wypełnienie Karty Zgłoszenia. Należy je składać w Wydziale Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku (pok. 204) do dnia 29 marca. Każdy klub może zgłosić maksymalnie dwóch zawodników.

Podczas głosowania z każdego komputera będzie można oddać jeden głos dziennie. Laureatem plebiscytu zostanie zawodnik, który otrzyma najwięcej głosów.

Zwycięzca Plebiscytu uhonorowany zostanie nagrodą rzeczową ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Uroczyste ogłoszenie wyników, nagrodzenie zwycięzcy i tym samym zakończenie Plebiscytu odbędzie się w kwietniu 2016 r. podczas uroczystości wręczenia Nagród Starosty Kraśnickiego dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród dla trenerów i działaczy sportowych za 2015 rok.

Regulamin plebiscytu wraz z Kartą Zgłoszenia dostępne są tutaj.

Najnowsze ogłoszenia