RSMP Kajetan Kajetanowicz odwiedzi kraśnicką wioskę dziecięcą

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

kajetanowicz1
Kajetan Kajetanowicz (po prawej) ze swoim pilotem podczas tegorocznego Rajdu Koszyc. foto kajto.pl
W najbliższą sobotę Kraśnik odwiedzi Mistrz Polski w Rajdach Samochodowych - Kajetan Kajetanowicz
reprezentujacy barwy zespołu z zespołu LOTOS DYNAMIC RALLY TEAM. Przyjedzie by spotkać się z mieszkańcami kraśnickiej SOS Wioski Dziecięcej. Podczas spotkania Kajetan opowie podopiecznym Wioski SOS o swoich doświadczeniach rajdowych. Dzieci będą mogły oczywiście zobaczyć z bliska jego samochód rajdowy Subaru Impreza WRX STI spec.C 2010 R4.

- Kajetan Kajetanowicz jest postrzegany jako jeden z największych polskich talentów sportowych ostatnich lat. Cieszę się, że odwiedzi Wioskę SOS w Kraśniku ? dla naszych podopiecznych będzie to z pewnością niezapomniane przeżycie. Mam nadzieję, że dzieci przekonają się, że warto w życiu podążać za swoją pasją ? mówi Wojciech Czepczyński, Dyrektor SOS Wioski Dziecięcej wbKraśniku.

Spotkanie zorganizowano dzięki współpracy Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce z firmą LOTOS Paliwa . W ramach współpracy, każdy uczestnik programu lojalnościowego Navigator, dostępnego na stacjach LOTOS, może przekazać punkty na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Wystarczy nawet 5 punktów by pomóc zrealizować marzenia osieroconych i opuszczonych dzieci.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Obecnie ma 1250 podopiecznych i prowadzi:
? 4 SOS Wioski Dziecięce w Biłgoraju, Kraśniku, Siedlcach i Karlinie,
? 3 Młodzieżowe Wspólnoty Mieszkaniowe w Kraśniku, Siedlcach i Koszalinie oraz Dom Młodzieży w Lublinie,
? 3 Rodzinne Domy Czasowego Pobytu - dwa w Biłgoraju i jeden w Ustroniu,
? 10 Programów Umacniania Rodziny w Lublinie oraz gminach Karlino, Biłgoraj i Skórzec.

Stowarzyszenie jest częścią międzynarodowej organizacji SOS-Kinderdorf International, obecnej w 132 krajach na całym świecie. Więcej informacji na temat wiosek www.wioskisos.org