Ogłoszenie

Kolarze MTB znów wystartują w Kraśniku

Kolarstwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Po raz ósmy w Kraśniku wystartuje "Maraton Kolarski Atol-Bike MTB". Główny wyścig odbędzie się po dobrze znanej z poprzednich lat leśnej trasie wokół Kraśnika Fabrycznego w niedzielę 5 września.

Imprezę organizuje klub Sportowy Racing Team Kraśnik przy wsparciu Ministerstwa KDzNiS, Marszałka Województwa, Starosty Kraśnickiego i Burmistrza Miasta Kraśnik. Mogą w niej wziąć udział dla dzieci, młodzież i dorośli. Kolarze ścigać się będą na około 30 km pętlach, jednej dla dystansu MINI i dwóch dla dystansu PROFI. Odbędzie się też specjalny, familijny start dla najmłodszych adeptów kolarstwa  a każdy kto weźmie w nim udział otrzyma nagrodę.

Start i meta na terenach za Centrum Kultury i Promocji. Każdy ze startujących otrzyma pamiątkowy medal. Na najlepszych w poszczególnych kategoriach i wyścigach czekają natomiast atrakcyjne nagrody rzeczowe. Po wyścigu na wszystkich startujących czekać będzie obfity posiłek, a na trasie napoje regeneracyjne. Zapewniona też będzie opieka medyczna.

By wystartować nie trzeba wnosić żadnych opłat, wystarczy zapisać się na stronie internetowej.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Piotr Gliński - Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Jarosław Stawiarski - Marszałek Województwa Lubelskiego, nadinsp. Artur Bielecki Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie.

Szczegóły na plakacie poniżej.

Najnowsze ogłoszenia