Ogłoszenie

To był bardzo szybki IX Ogólnopolski Maraton MTB jaki rozegrany został w Kraśniku w niedzielę 4 września. Sprzyjały temu warunki na trasie i pogoda.

Po raz dziewiąty na terenowych trasach wokół Kraśnika Klub Sportowy Racing Team Kraśnik zorganizuje Ogólnopolski Maraton Kolarski MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i TURYSTYKI „Wybieram kolarstwo - wykluczam nałogi”. To impreza dla wszystkich pasjonatów kolarstwa: dzieci, młodzieży, dorosłych.

Przedpołudnie w Kraśniku w poniedziałek 1 sierpnia upłynął pod znakiem kolarskiego święta za sprawą startu do III etapu wyścigu Tour de Pologne. Kraśniczanie pojawili się przy trasie wyścigu, która przebiegała przez ulice naszego miasta.

Tegoroczny start Tour de Pologne to nie pierwszy przygoda naszego miasta i powiatu z tym wyścigiem, który po raz 79 pojedzie na terenie naszego kraju. Starsi mieszkańcy znają go bardziej pod nazwą Wyścig Dookoła Polski bo przez długie lata właśnie tak funkcjonował w kolarskim świecie.

Za nami lubelskie emocje związane z wyścigiem kolarskim Tour de Pologne. Na pierwszym etapie, w niedzielę, kolarze wjechali na trasę w naszym powiecie walcząc o punkty na lotnej premii w Annopolu.

Już w sobotę 30 lipca na teren województwa lubelskiego i powiatu kraśnickiego wjedzie wyścig Tour de Pologne. Kolarze powinni pojawić się w Annopolu przed godziną 14.00. Kierowców w związku z tym czekają utrudnienia.

Więcej artykułów…

Najnowsze ogłoszenia