Piłka ręczna: Kadrowiczki czterech województw trenują w nowej hali ZPO nr 2. FOTO

Piłka ręczna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:31371 left} Reprezentacje 4 województw młodziczek w piłce ręcznej testują właśnie oddany oficjalnie do użytku przed dwoma tygodnia nowy obiekt sportowy przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku. Kadry województw lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego oraz łódzkiego przygotowują się w naszym mieście do Turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który rozegrany zostanie w dniach 7-11 lipca 2015 r. w Warszawie.

 

{datsopic:31423 right}- Przyjechałem tutaj na zgrupowanie makroregionu z kadrą województwa łódzkiego. To są przede wszystkim dziewczęta z Tomaszowa Mazowieckiego, które przed dwoma tygodniami wywalczyły wicemistrzostwo Polski. Pracujemy, trenujemy, zdobywamy doświadczenie. Warunki do treningów mamy bardzo dobre, hala jest fajna, z klimatyzacją. Prawdziwy test czeka ją pewnie w upalne dni, ale czujemy się tu dobrze - mówi trener Paweł Szczurtek.

W zgrupowaniu udział biorą między innymi, powołane do szerokiej lubelskiej kadry wojewódzkiej młodziczek rocznika 2000, cztery zawodniczki kraśnickiego KMKS-u. Są to: Anna Bańka, Julia Pietras, Aleksandra Kłyk oraz Aleksandra Tylus.

Zgrupowanie potrwa do niedzieli.

 

Zdjęcia z dzisiejszego treningu można obejrzeć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do informacji.