Kraśniczanki wśród najlepszych w Polsce

Piłka ręczna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

kmks_mlodziczki_polfinalW finale Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce, czyli imprezy o randze Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 3-6 czerwca w Karczewie koło Warszawy, zagra w tym roku drużyna z Kraśnika. Młodziczki pod wodzą Artura Hajdenraicha zmierzą się z najlepszymi zespołami w Polsce. Rywalizację można śledzić na żywo w Internecie.

 

Kraśniczanki w drodze do finału najpierw zostały wicemistrzem województwa, dzięki czemu zagrały w półfinałach rozgrywek centralnych. W turnieju półfinałowym, który odbył się na początku maja w Nowym Sączu, kraśniczanki zajęły II miejsce, choć najwyższe miejsce na podium też było blisko.

To już drugi ogólnopolski finał podopiecznych trenera Hajdenraicha. Dwa lata temu zagrały w Finale Pucharu ZPRP w kategorii dziewcząt.

Ich przeciwniczkami grupowymi w tegorocznym turnieju (w całym finale gra 16 najlepszych drużyn w Polsce) będą drużyny UKS Victoria Tomaszów Maz., MKS Brodnica i MTS Kwidzyn.

Oto terminarz grupowy naszej drużyny:

2015-06-03 g. 12:10 UKS Victoria Tomaszów Maz.   vs     KMKS Kraśnik

2015-06-04 g. 09:55         MKS Brodnica   vs           KMKS Kraśnik

2015-06-04 g. 16:20         MTS Kwidzyn    vs           KMKS Kraśnik

Informacje na żywo z mistrzostw będzie można śledzić na stronach http://www.final.karczew.net/ oraz http://imprezylive.pl/?p=7149

Wyjazd na finały był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta Kraśnik oraz Powiatu Kraśnickiego.