Piłka ręczna. W sparingu Rej vs. Górka remis 31:31 FOTO

Piłka ręczna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:24648 left} Dzisiaj w stolicy Kataru rozpoczynają się mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych, w których zagra reprezentacja Polski. W naszym mieście męskiej sekcji w tej dyscyplinie od wielu lat już nie ma, więc na razie o wychowanie reprezentantów kraju w szczypiorniaku trudno. Co jednak nie oznacza, że w Kraśniku w ręczną gra tylko płeć piękna. Dowodem na to jest chociażby orlikowa liga. Wczoraj z kolei, w piłkę ręczną właśnie, odbył się sparingowy pojedynek między drużynami z kraśnickich Zespołów Szkół nr 1 i 2.

 

 

Rej i Górka tradycyjnie rywalizują ze sobą w bardzo wielu dziedzinach. Walka zawsze jest zacięta. Nie inaczej było wczoraj na sali sportowej Zespołu Szkół nr 2.{datsopic:24630 right}

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 10:10. W drugiej oba zespoły postawiły na atak, nieco bardziej odsłaniając się z tyłu, i padło dwa razy więcej bramek. Żadna z ekip nie potrafiła jednak ostatecznie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz zakończył się remisem 31:31.

 

Zdjęcia z meczu Rej vs. Górka (drużyna z Reja w zielonych narzutkach) autorstwa Wojciecha Kozioła można obejrzeć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do informacji.