Kraśniczanie trenowali z kadrą województwa lubelskiego w boksie

Sporty walki
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od 16 do 22 sierpnia w Okunince nad jeziorem Białym trenuje kadra województwa lubelskiego w boksie. Jedną z uczestniczek zgrupowania jest zawodniczka KS „Za Bramą” Kraśnik Julia Bojda, ale szansę na wspólne treningi dostało także dwóch innych młodych kraśnickich pięściarzy..

Dzięki uprzejmości trenerów Józefa Radziewicza oraz Pawła Berejowskiego w treningach oprócz Julii mogli uczestniczyć także Kacper Chodara oraz Jakub Chmiel.

- Kacper jest trakcie przygotowań do Mistrzostw Polski Młodzików, więc trening razem z takim zawodnikiem jak Jakub Dziwina z Berej Boxing Lublin, Mistrzem Polski Kadetów oraz brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów, to doskonała okazja do nauki - mówi trener i prezes KS Za Bramą Marcin Machul.

 

 

Na zgrupowaniu nie brakuje także utytułowanych pięściarek. W Okunince trenują m.in. Daria Puszka z Berej Boxing Lublin - dwukrotna medalistka Mistrzostw Europy (w tym jeden złoty medal), Julia Szeremeta z Chełma - brązowa medalistka Mistrzostw Europy oraz Weronika Bochen z Berej Boxing Lublin - Mistrzyni Polski Kadetek.

Przygotowania Kacpra do MP młodzików możliwe są dzięki uprzejmości firm Wod-Bud oraz Ekoland.