Ogłoszenie

W miniony weekend (18-19 lutego) w Lublinie odbył się X Turniej Ziemi Lubelskiej w Boksie. Z dobrej strony pokazali się podczas niego zawodnicy Klubu Sportowego „Za Bramą” Kraśnik. Złoty medal wywalczył Kryspin Sawecki, a srebrny Miłosz Winiarski.

W dniach 25-27.11.2022 w Staszowie odbył się Puchar Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Zaprezentowało się podczas niego 5 zawodników L.U.K.S Suples Kraśnik i Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. 3 wróciło z zawodów z medalami.

W dniach 11-12 listopada 2022 r. w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek do lat 14 w zapasach. W gronie 151 zawodniczek, które wzięły w nich udział, znalazły się 2 reprezentantki LUKS Suples Kraśnik i 1 LUKS Stróża. Zawody szczególnie udane okazały się dla Agnieszki Bryczek, która zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii 70 kg. Z brązem z Pomorza Zachodniego wróciła z kolei Alicja Krawczyk.

W minionym tygodniu w Słowenii odbyły się Mistrzostwa Świat i Puchar Europy ITKF w karate tradycyjnym. Z workiem medali wrócili z nich reprezentanci Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. Dołożyli się do niego między innymi zawodnicy trenera Marka Burego z kraśnickiego KKT Chidori.

W hali sportowej kraśnickiego Zespołu Szkół nr 3 trwa 30., jubileuszowy Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej Puchar Polski Kadetek i Kadetów w zapasach w stylu wolnym. Na matach rywalizują zawodniczki i zawodnicy z kilku krajów.

Więcej artykułów…

Najnowsze ogłoszenia