Siatkówka. 8 zawodników i trener MKS Kraśnik jadą na obóz kadry młodzików województwa lubelskiego

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już w najbliższą niedzielę (25 czerwca) w Puławach odbędzie się pierwszy dziesięciodniowy obóz sportowy siatkarskiej kadry województwa lubelskiego z rocznika 2003 (młodzik). Zamelduje się na nim bardzo silna reprezentacja MKS Kraśnik oraz Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Kraśniku.

Powołania do kary województwa i zaproszenie na obóz otrzymało ośmiu zawodników z rocznika 2003 (młodzik) i trener klubu MKS Kraśnik oraz Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Kraśniku

Będzie to pierwszy dziesięciodniowy obóz sportowy na którym pod okiem szkoleniowców swoje umiejętności będą doskonalić zawodnicy z województwa lubelskiego.

I trenerem podczas obozu będzie Michał Wojcieszkiewicz (MKS Kraśnik, S.O.S. Kraśnik), a wspomagać go będzie Maciej Sobieraj (UKS Serbinów Biała Podlaska, S.O.S. Biała Podlaska). Oprócz trenera Wojcieszkiewicza na obóz z Kraśnika jadą zawodnicy: Dawid Cieślik, Bartłomiej Tryka, Bartłomiej Sadowski, Kacper Ryba, Kamil Kołtun, Karol Kawa, Sebasiatn Mikusek i Adam Skica.

Kolejne zgrupowanie odbędzie się w dniach 20-31.07.2017 roku w Mielnie.

 

Na zdjęciu od lewej stoją: trener Michał Wojcieszkiewicz Dawid Cieślik, Bartłomiej Tryka, Bartłomiej Sadowski, Kacper Ryba. Od lewej klęczą: Kołtun Kamil, Kawa Karol, Mikusek Sebastian, Skica Adam.