Siatkówka plażowa. Duet Czubiński&Sdebel na 5. miejscu w Kędzierzynie Koźlu

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W miniony weekend rozegrany został drugi turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. W dobrych nastrojach wróciła z niego para Jakub Czubiński/Adrian Sdebel.

Tym razem specjalistów od "plażówki" gościł Kędzierzyn Koźle. Kraśniczanin i jego partner podczas tych zawodów poprawili swój wynik sprzed tygodnia. Tym razem rywalizację zakończyli na 5. miejscu.

- Wynik ten o tyle cieszy, iż zapewni nam prawdopodobnie start od razu w turnieju głównym, bez konieczności grania eliminacji, na Pucharze Polski w Toruniu "Plaża Gotyku 2016" - informuje Jakub Czubiński. - W ostatnim meczu turnieju, rozgrywanym o 9. rano w niedzielę, odczuliśmy trudy spotkań sobotnich i trzeba sobie powiedzieć, że zagraliśmy najgorszy mecz turnieju odpadając z naszymi pogromcami z ostatniego turnieju. Na pocieszenie sprawili oni niespodziankę i awansowali do finału - dodaje Jakub.


Zobacz też:
Jakub Czubiński w pierwszej ósemce pierwszych eliminacji Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej


Pierwsze miejsce w kędzierzyńskich eliminacjach MP wywalczyła para Adam Parcej/Bartłomiej Dzikowicz, drugie miejsce zajęli Konrad Felisiak i Adam Manios, a na trzecim miejscu rywalizację zakończyli zwycięscy ze Zbąszynia - Mateusz Radojewski i Piotr Łukasik.