Ogłoszenie

Najmłodsze siatkarki MKS Kraśnik wygrały Wojewódzki Turniej Mikołajkowy

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

5 grudnia w Lublinie odbył się XXIV Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki. Z bardzo dobrej strony pokazały się na nim najmłodsze, startujące w kategorii "skrzaty", siatkarki kraśnickiego MKS. Jedna z dwóch drużyn wystawionych na zawody przez nasz klub wygrała je.

Najlepszy w swojej kategorii wiekowej (rocznik 2003) okazał się zespół w składzie: Wiktoria Ciepła, Weronika Ciepła, Emilia Albin oraz Karina Gil. Druga z naszych drużyn w składzie: Zuzanna Markiewicz, Aleksandra Kosz, Ada Bucior oraz Martyna Ostrowska rywalizację zakończyła na 12 miejsce.

MVP turnieju wśród "skrzatów" wybrana została Weronika Ciepła.

Trenerami naszych siatkarek są Iwona Kułaga i Andrzej Zdenicki.

Kolejność końcowa turnieju w kategorii "skrzaty":

1. MKS Kraśnik II

2. Salos I Lublin

3. SP9 I Biała Podlaska

4. SP9 II Biała Podlaska

5. SP Aleksandrów

6. SP7 Lublin

7. UKS Start Tomaszów L

8. Salos II Lublin

9. UKS Awans I Żyżyn

10. SP43 Lublin

11. UKS Międzyrzecka Trójka

12. MKS Kraśnik I

13. SP23 Lublin

14. UKS Dziewiątka Puławy

15. TPS Lublin

16. UKS Awans II Żyżyn

17. MKS Skałka Annopol

18. KPS Krasnystaw

 

foto ilustracyjne massacio/freeimages.com

Najnowsze ogłoszenia