Kraśnicki MOSiR zaprasza na odkryty basen

Pływanie
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Do pierwszego dnia kalendarzowego lata jeszcze nieco ponad dwa tygodnie, ale z prawdziwymi letnimi temperaturami już mamy do czynienia. Warto więc pomyśleć o letnich rozrywkach. Do korzystania z odkrytej pływalni zachęca kraśnicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Przesunięta o kilka miesięcy w czasie modernizacja kraśnickiej pływalni oznacza, że mieszkańcy tego lata będą mogli, a w zasadzie już mogą korzystać z odkrytego basenu. Już przenieśli się na niego m.in. uczestnicy zajęć aqua fitness prowadzonych przez instruktora Piotra Kwietniewskiego (na zdjęciu i filmku). Wyłączony został równocześnie z użytkowania na okres letni basen kryty.

 

 

Odkryty basen czynny jest codziennie od 10:00 do 18:00. Bilet całodniowego biletu normalnego to koszt 6,00 zł, a ulgowego 4,00 zł. Bilet całodniowy oznacza jedno wejście na basen, tzn. po opuszczeniu pływalni nie można na nią ponownie wejść za ten sam bilet. Bilet ulgowy przeznaczony jest dla młodzieży uczącej się i po okazaniu legitymacji szkolnej lub legitymacji studenckiej.

 

foto fb Piotra Kwietniewskiego