Ogłoszenie

Rezygnacja wycofana, prezes Jędrasik zostaje w Stali Kraśnik

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Okazuje się, że „tydzień ciszy” po rezygnacji Marcina Jędrasika z działalności w Stali Kraśnik został wykorzystany do tego żeby namówić go do zmiany decyzji. Dzisiaj pojawił się klubowy komunikat mówiący o tym, że dotychczasowy prezes pozostaje na swoim stanowisku.

- Po długich i merytorycznych rozmowach z członkami Zarządu FKS Stal Kraśnik i Wojciechem Wilkiem, Burmistrzem Miasta Kraśnik, postanowiłem kontynuować swoją misję na stanowisku prezesa klubu. Stal to klub z tradycjami, jednocześnie długotrwały projekt na przyszłość. Moją ideą popieraną przez Burmistrza Miasta i Zarząd jest funkcjonowanie pierwszej drużyny w oparciu o zawodników pochodzących z Kraśnika i młodzież. Dlatego od rundy wiosennej w składzie drużyny seniorskiej będzie występowała znacznie większa liczba juniorów – informuje Marcin Jędrasik.

Jak przekonuje, na decyzje po pozostaniu w Stali wpływ miało zapewnienie ze strony władz miasta o dalszym wsparciu dla klubu i realizacji założonych celów.

- Zachęcam wszystkich kibiców oraz sympatyków klubu do przybywania na stadion, bo Stal to wizytówka Kraśnika, a jej kibice w znacznym stopniu przyczyniają się do rozwoju klubu. Razem Tworzymy Stal” - apeluje Marcin Jędrasik

Najnowsze ogłoszenia