MUKS CUP 2021. W roczniku 2007 najlepszy zespół z Polichny

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Podobnie jak w poprzednich tegorocznych halowych turniejach piłkarskich z cyklu MUKS CUP 2021 także i w tym dzisiejszym nie brakowało emocji. W rywalizacji zespołów złożonych z zawodników z rocznika 2007 i młodszych najlepsza okazała się drużyna z Polichny. Co warte podkreślenia oprócz chłopców w turnieju zagrało także kilka dziewcząt.

Drużyny zgłoszone do zawodów najpierw rywalizowały w podziale na dwie grupy. Te które zajęły w swoich grupach miejsca pierwsze zagrały w finale, te z miejsc drugich stoczyły pojedynek o 3. miejsce itd.

W meczu o 9. miejsce Unia Wilkołaz pokonała 3:2 Orzeł Łaziska, w meczu o miejsce 7. MKS Opolanin I uległ 0:3 MUKS-owi Kraśnik I, a w meczu o miejsce 5., w „bratobójczym pojedynku”, Wisła Sandomierz I wygrała 7:3 z Wisłą Sandomierz II. W spotkaniu o 3. miejsce MUKS Kraśnik II pokonał 1:0 MKS Opolanina II, a z kolei w finale GLKS Polichna wygrał 2:1 z Tęczą Kraśnik.

Tytuł MVP turnieju trafił w ręce Patryka Wronki (GLKS Polichna), najlepszym strzelcem turnieju okazał się Wojciech Raczyński (12 bramek, MUKS Kraśnik), a najlepszym bramkarzem uznano Patryka Kapustę (Tęcza Kraśnik). Statuetka dla piłkarskiego talentu powędrowała natomiast do Emilii Wróbel (Unia Wilkołaz).

Po raz kolejny zwodnicy i trenerzy postarali się o dobre sportowe widowiska, a organizatorzy o sprawne przeprowadzenie zawodów. Przed nami, w przyszły weekend, dwa ostatnie halowe turnieje organizowane przez MUKS Kraśnik.

 

Fotogalerię z dzisiejszego turnieju można obejrzeć tutaj.