Przegrana na inaugurację ligi. KS Stella Kraśnik – MOSiR Lubartów 0:6

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2020/2021 w miniony weekend rozegrała nasza kobieca drużyna futbolowa KS Stella Kraśnik. Zespół złożony w dużej mierze z zawodniczek z niewielki piłkarskim stażem nie sprostał bardziej doświadczonym rywalkom z Lubartowa.

Spotkanie rozegrane zostało na bocznym boisku MOSiR Kraśnik w niedzielne południe. Od pierwszego gwizdka mecz przebiegał pod dyktando lubartowianek. To one co chwilę zagrażały bramce gospodyń. Ważną role w zespole przyjezdnych odgrywały byłe zawodniczki Stelli Kaja Zaborska i Anna Siczek.

Swoją przewagę na boisku przyjezdne szybko podkreśliły strzelonymi bramkami. W sumie, w całym spotkaniu, zaaplikowały ich kraśniczankom 6, a mogły więcej gdyby nie dobra postawa bramkarki Magdaleny Badury i grających w defensywie Katarzyny Weber i Julii Rozmus.

Tym razem Stella dostała lekcję gry, ale zespół jest w budowie i zbierane teraz doświadczenie ma procentować w przyszłości.

 

KS Stella Kraśnik – MOSiR Lubartów 0:6

Wyjściowy skład KS Kraśnik: M. Badura, K.Weber , J. Grot, P. Iwańska, K. Wieczorek (c), D. Kalinowska, J. Rozmus, M. Łukasik, P. Zapalska, A. Jackowska , W. Banach,

Na ławce rezerwowych mecz zaczęły: M. Kochaniak, D. Latosz, P. Zarzeczna, N.Drozd

Fotoreportaż z meczu można obejrzeć tutaj.

***

Kolejny mecz kraśniczanki zagrają w najbliższy weekend na wyjeździe z Unią II Lublin.