Piłkarski weekend

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pacek
Marceli Pacek (na niebiesko) w meczu Stali z Partyzantem Targowiska. foto Paweł Bieleń
Przez najbliższe 3 dni kraśniccy kibice sportowi, szczególnie ci piłkarscy, na brak emocji nie powinni narzekać. Ich ukoronowaniem powinien być niedzielny mecz Stali Kraśnik z wiceliderem III ligowych rozgrywek Karpatami Krosno.

Najpierw jednak w sobotę na boisko wybiegnie drużyna ?stalowych rezerw?. Stal II Kraśnik, grająca w A-klasie, zmierzy się dziś na własnym boisku o godzinie 11:00 z Sygnałem Chodel. Niekwestionowanym faworytem spotkania są gospodarze. Po pierwsze nie doznali jeszcze w rundzie jesiennej goryczy porażki, a po drugie goście to ostatni zespół ligowej tabeli.
O wiele trudniejsze zadanie będzie miała pierwsza drużyna kraśnickiego zespołu, która w niedzielę o godzinie 13:00 rozegra mecz Karpatami Krosno. Stal zajmuje obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli a Karpaty są wiceliderem.

Piłkarski weekend w Kraśniku będzie tym razem trwał do poniedziałku. Właśnie ostatniego dnia listopada na głównej płycie boiska kraśnickiego MOSiR-u  nasza dziewczęca drużyna MUKS ?STELLA? Kraśnik podejmować będzie GLKS Omega Stary Zamość. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Jedyny reprezentant naszego powiatu w okręgówce, Wisła Annopol, wybiera się tym razem do Kocka. Mecz z miejscowym Polesiem odbędzie się w niedzielę o godzinie 14:00.

A oto plan meczów pozostałych A-klasowych drużyn z naszego powiatu. Wszystkie swoje mecze rozegrają jutro.

Orzeł Urzędów            -          LKS Kowalin (godz. 12:00)

Perła Borzechów         -          LKS Stróża (godz.13:00)

LKS Gościeradów       -          Tęcza Kraśnik (godz.13:00)

Sportico Szastarka       -          Roztoczanie Chrzanów (godz. 12:00)

Stok Zakrzówek          -          LKS Potok Wielki (godz. 12:00)

Unia Wilkołaz   -         Płomień Trzydnik Duży (godz.13:00)