Okazuje się, że „tydzień ciszy” po rezygnacji Marcina Jędrasika z działalności w Stali Kraśnik został wykorzystany do tego żeby namówić go do zmiany decyzji. Dzisiaj pojawił się klubowy komunikat mówiący o tym, że dotychczasowy prezes pozostaje na swoim stanowisku.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Czesław Michniewicz ogłosił ostateczny skład naszej kadry na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Jednym z piłkarzy, których zdecydował się zabrać ze sobą do Kataru jest kraśniczanin Damian Szymański.

W najbliższą sobotę (15 października) dojdzie do starcia dwóch „kraśnickich” zespołów w eWinner II lidze. Nie chodzi oczywiście o drużyny z naszego miasta, tak wysoko grających teamów nie mamy, ale o Motor Lublin i Kotwicę Kołobrzeg w których grają kraśniczanie.

Minionej soboty, w ostatnim ligowym meczu w tym roku, niebiesko-żółci na własnym terenie podejmowali Start Krasnystaw. Można było się spodziewać zaciętego spotkania ze wskazaniem na krasnostawian, tymczasem Stal Kraśnik wysoko pokonała lidera drugiej grupy IV ligi.

Motor Lublin Rafała Król podejmował minionej soboty Kotwicę Kołobrzeg Kamila Bartosia. Za faworyta pojedynku drużyn z kraśniczanami w składach uważana był liderująca rozgrywkom eWinner II ligi Kotwica. To Motorowcy zagrali jednak lepiej, a przede wszystkim skuteczniej i spotkanie wygrali. Jednym z jego bohaterów był wspomniany Rafał Król.

Selekcjoner Czesław Michniewicz jak na razie nie widzi go w składzie reprezentacji Polski, a patrząc na problemy w kadrze w środku pola warto rozważyć tę kandydaturę. Damian Szymański solidnie spisuje się w tym sezonie w AEK-u Ateny, a w hicie 7. kolejki greckiej Super Ligi strzelił bramkę.

Więcej artykułów…