Ponad 90 zawodników wzięło udział w III edycji Turnieju Łuczniczego o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik „Na Zamkowym Wzgórzu”. W pięknej scenerii uczestnicy imprezy musieli sprawdzić się w strzelaniu do różnego rodzaju celów, zarówno 3d jak i tarcz, z różnych pozycji i odległości.

To był naprawdę niezły mecz Polaków. Nie wystraszyli się wicemistrzów Europy, a w pierwszej połowie prezentowali się nawet lepiej od Anglików. W drugiej odsłonie spotkania, w 72. minucie, nieupilnowany został jednak Harry Kane i z dużej odległości precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Wydawało się, że niestety spotkanie zakończy się jak większość dotychczasowych polsko-angielskich pojedynków, ale jokerem w talii Paulo Sousy okazał się kraśniczanin Damian Szymański.

Kłopoty kadrowe spowodowały, że tuż przed wrześniowymi meczami eliminacji do Mistrzostw Świata selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Paulo Sousa musiał dokonać kilku dodatkowych powołań. Jedno z nich wysłane zostało do Damiana Szymańskiego, a dzisiaj kraśniczanin wyjdzie w pierwszym składzie na mecz z San Marino.

W Siedlcach, Piasecznie, Olsztynie i Opatowie wystartowali ostatnio zawodnicy Szkolnego Klubu Biegowego. Wrócili z tych zawodów z medalami.

Większość z dotychczasowych meczów ligowych Stal Kraśnik wygrała, ale skuteczność w wykorzystywaniu bramkowych okazji pozostawiała wiele do życzenia. Dzisiaj w końcu było i dużo okazji do strzelenia goli i same gole. Podopieczni trenera Konrada Szmyrgały po dobrym meczu zasłużenie pokonali Świdniczankę Świdnik 6:1.