Ogłoszenie

Pomysł by w Kraśniku zrealizować projekt łączący modę ze sztuką lokalnych artystów, od czasu do czasu okraszony także dawką dobrej muzyki, zrodził się w głowie Magdaleny Łyczek. Wsparł ją w tym m.in. kraśnicki artysta, malarz i muzyk Jarosław Rymarz i tak powstała Galeria Art.M Lawendowa Szafa. W najbliższa sobotę Galeria będzie świętowała pierwszą rocznicę „urodzin”.

„Do szopy hej pasterze”, „Od serca do ucha”, „Przybieżeli do Betlejem” - te i wiele innych kolęd i pastorałek można było usłyszeć podczas sobotniego Koncertu Noworocznego, który odbył się w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc”. Przed publicznością zaprezentowali się uczniowie kraśnickiej Szkoły Muzycznej im. Jana z Lublina.

W najbliższy piątek 4 listopada w Centrum Kultury i Promocji odbędzie się wernisaż wystawy lokalnego fotografa i naszego redakcyjnego kolegi Grzegorza Jankowskiego. To wybór zdjęć zrobionych dronem w ciągu ostatnich kilku lat w najbliższej okolicy Kraśnika - a dokładnie w dolinie rzeki Wyżnicy.

Więcej artykułów…