Krzysztof Piątek i Konrad Czerniak włączył się do akcji #WfwDOMUchallenge

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Czwartkowy występ rodziny Kwietniewskich w Dzień Dobry TVN szybko przynosi efekty. Wczoraj napisaliśmy, że wyzwanie w ramach akcji #WfwDOMUchallenge podjął pływak Kacper Majchrzak - brązowy medalista mistrzostw Europy, uczestnik Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016, a już dołączyły kolejne nominowane gwiazdy ze świata sportu. Swoje ćwiczenia nagrali kolejni reprezentanci Polski - pływak Konrad Czerniak i piłkarz Krzysztof Piątek.

Ideą przedsięwzięcia zapoczątkowanego przez nauczyciela wuefu z kraśnickiej Szkoły Podstawowej nr 5 jest przede wszystkich zachęcenie uczniów do aktywności fizycznej mimo przerwy w normalnej pracy szkół i braku tradycyjnych zajęć wychowania fizycznego. Włączyło i włącza się w nią jednak także coraz więcej dorosłych osób, a dzięki występowi Mariusza Kwietniewskiego i jego dzieci w telewizji śniadaniowej stacji TVN do zabawy włączają się także znane postacie, między innymi ze świata sportu.


Zobacz też:
#WfwDOMUchallenge. O akcji zapoczątkowanej przez kraśniczanina w Dzień Dobry TVN
#WfwDOMUchallenge. Wuefista z SP 5 zachęca do aktywności fizycznej 


Jak już wspominaliśmy swoje ćwiczenia już zaprezentował „wyzwany” przez Jolę Kwietniewską, córkę pana Mariusza, pływak Kacper Majchrzak. Teraz dołączają kolejne nominowane gwiazdy ze świata sportu - nominowany przez Jolę pływak Konrad Czerniak (trzykrotny medalista mistrzostw świata, wicemistrz świata, dwukrotny mistrz Europy na krótkim basenie, medalista mistrzostw Europy, wielokrotny rekordzista Polski) i nominowany przez Kubę Kwietniewskiego piłkarz Krzysztof Piątek (napastnik Herthy BSC oraz w reprezentacji Polski).

Filmiki z ich ćwiczeniami możecie zobaczyć poniżej.