W październiku jubileusz 65-lecia „Reja” i Zjazd Absolwentów

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W tym roku mija 65 lat istnienia kraśnickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja. Jubileuszowe uroczystości zaplanowane są na ostatnią sobotę października. Towarzyszyć im będzie Zjazd Absolwentów.

Zaproszenie na obchody 65-lecia szkoły połączone z VII Zjazdem Absolwentów kierowane jest do absolwentów, emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły oraz wszystkich sympatyków „Reja” . Uroczystość odbędzie się dnia 26 października 2019 roku. Poniżej wszelkie niezbędne informacje dotyczące uczestnictwa w tym wydarzeniu.

PROGRAM:

10:30 Rejestracja uczestników w holu szkoły, odbiór identyfikatorów i materiałów jubileuszowych, zwiedzanie szkoły, spotkania rocznikowe, wystawa kronik szkolnych, poczęstunek.

12:45 Uroczysty przemarsz do Kościoła pw. Św. Józefa Robotnika w Kraśniku.

13.00 Msza Święta w intencji żyjących i zmarłych absolwentów i pracowników szkoły wraz z uroczystym poświęceniem repliki historycznego sztandaru szkoły.

14.15 Przemarsz do Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

14.30 Część oficjalna i artystyczna w CKiP.

17.30 Impreza integracyjna uczestników Zjazdu i zabawa taneczna w restauracji ORION w Kraśniku, ul. Fabryczna 6 (nie obowiązują stroje wieczorowe).

KOSZT UCZESTNICTWA:

180 zł – część oficjalna (okolicznościowa monografia, pamiątki i poczęstunek w szkole) oraz część nieoficjalna: impreza integracyjna uczestników Zjazdu w restauracji „Orion” z wyżywieniem i zabawą taneczną

50 zł – tylko część oficjalna (okolicznościowa monografia, pamiątki i poczęstunek w szkole)

Dla osób towarzyszących niebędących absolwentami szkoły istnieje możliwość wzięcia udziału w imprezie integracyjnej za odpłatnością 130 zł.

Środki finansowe, które pozostaną po rozliczeniu Jubileuszu zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych wskazanych przez radę rodziców i dyrektora szkoły.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA:

Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie dokładnie wypełnionej i podpisanej KARTY ZGŁOSZENIA na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (lub dostarczenie do sekretariatu szkoły) oraz o dokonanie odpowiedniej wpłaty najpóźniej do 30.09.2019 r. na konto:

Odbiorca: Rada Rodziców przy ZS nr 2, ul. Gen. Sikorskiego 25, 23-210 Kraśnik

Nr rachunku: 55 1020 3235 0000 5802 0005 8123

Tytuł wpłaty (bardzo ważne!): Zjazd, imię i nazwisko, rok ukończenia szkoły

[Przykład: Zjazd, Teresa Kowalska-Nowak, 1978]

KONTAKT W SPRAWIE ZJAZDU:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon: 81 825 6986 (sekretariat szkoły)