Gmina Gościeradów. Najlepsi w nauce, sporcie i kulturze nagrodzeni stypendiami. FOTO

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od czterech już lat samorząd Gościeradowa, z jednej strony by docenić dotychczasowe osiągnięcia, a z drugiej zdopingować do dalszej pracy, przyznaje nagrody uczniom szkół podstawowych i gimnazjów wyróżniającym się w nauce, sporcie i kulturze. Tym razem Stypendia Wójta Gminy Gościeradów trafiły do 60 uczniów. Przyznano także trzy nagrody za artystyczne osiągnięcia zespołowe.

Tegoroczna uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Szkole Podstawowej w Mniszku, a miała miejsce w środę 10 października. Jej uczestników przywitali dyrektor placówki Iwona Wojciechowska oraz sekretarz gminy Jarosław Czerw. Podziękowania i gratulacje do uczniów, ich rodziców i nauczycieli skierował wójt Mariusz Szczepanik.

 

 

W części artystycznej uroczystości zaprezentowali się uczniowie z podstawówki w Mniszku.

We wręczaniu stypendiów wójta wspomogli członkowie komisji stypendialnej, radni Maciej Krzyszkowski, Maria Gołda, Jadwiga Stola oraz sekretarz Czerw. Podczas wręczania podziękowań dla nauczycieli i dyrektorów placówek Mariuszowi Szczepanikowi towarzyszył natomiast przewodniczący Rady Gminy Henryk Filipczak.

 

 

Nasze zdjęcia ze stypendialnej uroczystości możecie zobaczyć tutaj, natomiast na szerszą informację o tym wydarzeniu i po listę stypendystów odsyłamy do najbliższego wydania Gońca Gazety Powiatowej, które ukaże się w przyszłym tygodniu.