Ogłoszenie

Stypendia dla idących na studia

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Fundacja Stypendialna SEKA zaprasza tegorocznych maturzystów do składania wniosków o przyznanie stypendium.

O stypendium można się starać po zdaniu matury. Wystarczy wejść na stronę www.fundacja.seka.pl, sprawdzić czy spełnia się kwalifikacje się do otrzymania stypendium, złożyć wymagane dokumenty. i ciesz się comiesięcznym stypendium, które pomoże Ci sfinansować naukę na studiach.

Fundacja ma do rozdysponowania 50 stypendiów na naukę w kraju oraz 3 na naukę na uczelniach w krajach UE, które może być wypłacane przez 3 lata.

Aby zostać stypendystą trzeba być mieszkańcem województwa lubelskiego (z wyłączeniem Lublina), mieć zdaną maturę z min. 2 przedmiotów na poziomie rozszerzonym, oraz spełnić kryterium dochodowe. Po złożeniu wniosku kandydaci umieszczani są na liście rankingowej i tym z największą ilością punktów (kryterium dochodowe i wynikowe) przyznawane są stypendia 1600 zł miesięcznie.

Stypendyści mają też pewne zobowiązania. Z chwilą przyznania stypendium deklarują oni dokonywanie w miarę możliwości darowizn na rzecz Fundacji po ukończeniu studiów a w przypadku gdy Fundacja uzyska status organizacji pożytku publicznego, stypendyści mają przekazywać 1,5% podatku dochodowego na cele statutowe Fundacji Stypendialnej SEKA.

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: +48 502 683 886 lub elektronicznie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Najnowsze ogłoszenia