Ogłoszenie

Posłowie Koalicji Obywatelskiej z wizytą w Kraśniku

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Rozpoczynająca się kampania wyborcza do parlamentu wkracza także na lokalne tory. W poniedziałek 17 kwietnia w związku z tym do Kraśnika przyjechało troje parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej na spotkanie z mieszkańcami.

W sali CKiP pojawili się posłanka Urszula Augustyn i posłowie Tomasz Siemoniak, były Minister  Obrony Narodowej, oraz Jacek Protas.

Jak mówili przyjechali porozmawiać z mieszkańcami o ważnych dla nich sprawach, opowiedzieć jak wyglądają bieżące tematy z ich perspektywy oraz odpowiedzieć na pytania, co było główną częścią ponad dwugodzinnego spotkania.

A tematy o jakie pytali mieszkańcy były bardzo różnorodne: od emerytur, wojny na Ukrainie, sprawy lasów i Unii Europejskiej, ukraińskiego zboża. Oczywiście było też sporo pytań związanych z przyszłymi wyborami i ewentualną wygraną obecnej opozycji: jakie plany ma PO na system podatkowy i wsparcie dla przedsiębiorców, o rozliczenie politycznych przeciwników, wsparcie dla samorządów.

Jednym z tematów była także postać lidera PO Donalda Tuska w kontekście czekających nas wyborów. W tym czasie był on także na Lubelszczyźnie, w Białej Podlaskiej.

Posłowie KO zaprosili także mieszkańców do zaangażowania się w projekt Obywatelskiej Kontroli Wyborów.

Zdjęcia ze spotkania z posłami KO można obejrzeć tutaj.

Najnowsze ogłoszenia