Ogłoszenie

Wielki świder na terenie powiatu

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Chodzi oczywiście o transport ogromnej ponad 15 metrowej maszyny, która pod Rzeszowem ma wiercić tunel na trasie S19.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we wtorek 22 listopada o północy transport dotrze do węzła Lublin Sławinek, gdzie wspólny przebieg dróg ekspresowych S12 i S17 krzyżuje się z S19. Stąd konwój będzie się kierował trasą Via Carpatia w kierunku Rzeszowa. W środę 23 listopada od godz. 00:50 do 1:35 planowany jest postój w okolicach węzła Lublin Węglin.

Ok. godz. 5 transport powinien dotrzeć do MOP Rudnik przed Kraśnikiem, gdzie zaplanowano postój do godz. 22. Po tej godzinie konwój wyruszy ponownie i po ok. 20 minutach pojazdy powinny dotrzeć do węzła Kraśnik Północ (w okolicy Lasów), a po kolejnych ok. 30 minutach do węzła Kraśnik Południe.

W czwartek 24 listopada ok. godz. 1:30 konwój dojedzie do MOP Janów Lubelski, gdzie planowany jest 45-minutowy postój. Następnie pojazdy przejadą między węzłami Janów Lubelski Południe a Lasy Janowskie, gdzie trwa budowa przejścia dla zwierząt. Na odcinku tym, w trakcie przejazdu TBM, planowane jest wstrzymanie ruchu w obu kierunkach na co najmniej godzinę. 

Najnowsze ogłoszenia