Ogłoszenie

Spalarnia odpadów. Będzie spotkanie z mieszkańcami

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

We wtorek 25 stycznia odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w sprawie planowanej przez firmę „EKO ENERGIA KRAŚNIK Sp. z o.o.” inwestycji pod nazwą „Zakład odzysku energii z procesu termicznego przekształcania frakcji energetycznej odpadów komunalnych” - tzw. spalarni odpadów.

Konsultacje odbędą się 25 stycznia 2022 r. na sali kinowej CKiP (al. Niepodległości 44). Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 17:00. Zainteresowani, którzy nie mogą być obecni na spotkaniu w CKiP, a chcą wziąć w nim udział, mogą zgłosić swoje uczestnictwo do dnia 23 stycznia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla takich osób zostanie udostępniona możliwość aktywnego wzięcia udziału w spotkaniu poprzez platformę Zoom Meeting.

- Głównym celem i przedmiotem konsultacji będzie poinformowanie mieszkańców o planowanym przez prywatnego inwestora „EKO ENERGIA KRAŚNIK Sp. z o.o.” przedsięwzięciu wraz z jego prezentacją, zapoznanie się z opinią społeczeństwa oraz stworzenie mieszkańcom możliwości zgłaszania ewentualnych uwag i wniosków. - informuje burmistrz Wojciech Wilk.

Spotkanie będzie relacjonowane na żywo na profilu Facebook miasta Kraśnik. Będzie ono przeprowadzone przy zachowaniu obowiązujących przepisów sanitarnych. Konsultacje mają zasięg ogólny, obejmujący teren miasta Kraśnik.

Najnowsze ogłoszenia