Był piłkarzem Stali Kraśnik, wygrał program Top Model

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Niespełna 3 miesiące temu poinformowaliśmy, że były piłkarz Stali Kraśnik, który zdecydował się zawiesić buty na kołku na rzecz kariery modela, bierze udział w Top Model – telewizyjnym show emitowanym przez telewizję TVN. Mikołaj Śmieszek, o którym mowa, radził sobie w programie bardzo dobrze, a dzisiaj okazało się, że został jego zwycięzcą.

Mikołaj to 19-latek pochodzący z Rabki Zdrój, który teraz mieszka w Warszawie. Jego pierwszym marzeniem była kariera piłkarska i przez długi czas szedł właśnie tą drogą. Jednym z jego przystanków na niej był Kraśnik. W rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 był bramkarzem Stali Kraśnik. W kraśnickim klubie zagrał w sumie w 5 ligowych meczach. W pewnym momencie zdecydował jednak, że ważniejsza jest druga z jego pasji - modeling.


Zobacz też:

Grał w Stali Kraśnik, teraz ma szansę zostać TOP MODELem


Jako model miał różne doświadczenia, ale w tym roku swoich sił postanowił spróbować w telewizyjnym show „Top Model”. Na etapie castingów spodobał się jurorom i trafił do głównego etapu programu. Radził sobie bardzo dobrze, był jednym z wyróżniających się, wygrał kilka konkurencji i dotarł aż do finału.

W finale programu Mikołaj Śmieszek pokonał Weronikę Kaniewską i Patrycję Sobolewską i został zwycięzcą 9. sezonu „Top Model”. To jego zdjęcie będzie zdobić okładkę magazynu „Glamour”. Oprócz tego wygrał 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją Model Plus. 

foto za fb/Top Model TVN