Okładka MAXIMa wciąż w zasięgu. Kraśniczanka liczy na głosy

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Niespełna 2 tygodnie temu zachęcaliśmy was do głosowania na pochodzącą z Kraśnika Zanett Gromadzki, która startuje w konkurs „MAXIM Cover Girl” organizowanym przez australijskie wydanie magazynu Maxim. Prośba jest cały czas aktualna, bo pani Żaneta przeszła do kolejnego etapu głosowania.

Jak już wspominaliśmy konkurs „MAXIM Cover Girl” skierowany jest do pań, modelek. Nagrodą w nim są pieniądze (10 000 dolarów australijskich), ale przede wszystkim profesjonalna sesja fotograficzna i zdjęcie na okładce magazynu. Żaneta Gromadzka (z domu Brzychcy) przeszła już do kolejnego etapu głosowania i teraz walczy o miejsce w TOP 10 wśród zgłoszonych modelek. By się do niego dostać potrzebne są głosy internautów.

Codziennie można oddać 1 bezpłatny głos, a na kraśniczankę możemy to zrobić pod linkiem: https://au.maximcovergirl.com/2020/zanett-gromadzki. Darmowy głos oddajemy klikając czarną ramkę Free Daily Vote. Następnie trzeba jeszcze kliknąć ramkę Log in Facebook, by potwierdzić swoją tożsamość.

Zanett Gromadzki pracuje w firmie prawniczej, ale od wielu lat zajmuje się tez modelingiem i show biznesem. Polacy poznać ją mogli do tej pory między innymi dzięki udziałowi w reality show „Żony Hollywood”, który emitowała telewizja TVN.


Zobacz też:
Kraśniczanka walczy o okładkę australijskiego MAXIMa
Dwie kraśniczanki bohaterkami tvn-owskiego serialu dokumentalnego "Żony Hollywood"


Foto: Robert O’Neil.