• hetman

Poseł Marta Wcisło otworzyła biuro w Kraśniku

Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od środy 5 sierpnia w Kraśniku funkcjonuje biuro poselskie posłanki Koalicji Obywatelskiej Marty Wcisło. Mieści się ono na ul. Lubelskiej 88 w tym samym miejscu, gdzie biuro miał poseł Wojciech Wilk, zanim został burmistrzem Kraśnika.

W otwarciu biura uczestniczyli samorządowcy - radni Rady Miejskiej: przewodnicząca Dorota Posyniak, Angelika Marcinkowska, Zbigniew Marcinkowski, Krzysztof Latosiewicz, i Jacek Michalczyk, radny sejmiku Krzysztof Babisz, burmistrz Wojciech Wilk i prezydent Lublina, przewodniczący regionu Platformy Obywatelskiej Krzysztof Żuk. Była też grupa młodzieży współpracująca z poseł Wcisło.

Dlaczego posłanka wybrała Kraśnik, na swoje kolejne biuro (funkcjonują już takie w Lublinie i Puławach).

- Biuro poselskie w Kraśniku to odpowiedź na potrzeby i prośby mieszkańców, ale przede wszystkim też samorządowców. To właśnie samorządy są najbliżej ludzi i to z samorządami będę chciała podjąć współpracę i zapraszam do tej współpracy - mówiła Marta Wcisło.

Jak mówiła posłanka do biura zaprasza nie tylko mieszkańców powiatu kraśnickiego, ale i ościennych m.in. janowskiego, z którego otrzymuje wiele sygnałów .

- Między Lublinem a Janowem Kraśnik jest po drodze i będzie nam wszystkim blisko - tłumaczyła.

Z obecności biura cieszył się burmistrz.

- Bardzo się cieszę, że pani poseł Marta Wcisło wybrała Kraśnik jako kolejne miejsce gdzie zakłada swoje biuro. To jest to miejsce, gdzie przychodziło bardzo dużo mieszkańców aby mówić o swoich problemach, o problemach miasta. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie układała się bardzo dobrze - stwierdził Wojciech Wilk.

Jak będzie wyglądać funkcjonowanie biura? Kilka dni w tygodniu będzie tam pracownik, z którym będzie można się skontaktować osobiście lub telefonicznie by przekazać swoją sprawę lub umówić się na spotkanie z poseł.

- Ja chcę być tym ogniwem łączącym mieszkańców z parlamentem. chce być ich głosem w Sejmie. Ale bym ten głos mogła artykułować w sprawach ważnych musze się spotykać z ludźmi, muszę wiedzieć jakie mają problemy. I właśnie dlatego otworzyłam biuro poselskie w Kraśniku. - deklaruje poseł KO.

Biuro mieści się w Kraśniku przy ul. Lubelskiej 88/12, kontakt telefoniczny: 797 840 826, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..